Teknik Haber Platformu
GÜNCEL ELEKTRİK ENERJİ SEKTÖREL TEKNOLOJİ OYUN YAŞAM AKTÜEL
Schneider Electric Smart-UPS™Tarih 17 Nisan 2016, 09:11 Editör: Editör Elektrohaber

Schneider Electric Smart-UPS™

Schneider Electric, yeni kesintisiz güç kaynağı Smart-UPS™ On-Line SRC ürün serisiyle Bilgi Teknolojileri (IT) başta olmak üzere telekomünikasyon ve endüstriyel alanlarda kullanımlar için en zorlu şartlarda dahi çift çevrimli güç koruması sağlıyor.


Entegre kritik güç ve soğutma hizmetlerinde global bir lider olan APC by Schneider Electric, yeni nesil kesintisiz güç kaynağı Smart-UPS™ On-Line SRC ürün serisiyle işletmelere sunucu, ses/veri ağları ve tüm hafif endüstriyel uygulamalar için çift çevrimli maksimum güç koruması sunuyor.

Smart-UPS On-Line SRC serisi, 1kVA - 10kVA arası yükleri desteklerken, kritik durumlarda sistemlerinizin enerjisiz kalmaması için yükü akülerinden beslemeye başlar. Acil durumlarda besleme süresi ek akü paketleri sayesinde uzatılabilir ve enerji ihtiyacınızı güvenli şekilde sağlamaya devam eder. Ayrıca, Smart-UPS On-Line SRC serisi dahilinde bulunan PowerChute™ Ağ Kapatma yönetim yazılımı sayesinde, ağa bağlı cihazlarınız tercihinize göre otomatik olarak kapanabilme özelliğine sahip oluyor. Uzaktan yönetim için entegre ağ yönetim kartı içeren serinin tüm modelleri, geniş giriş gerilimi aralığı ve hassas çıkış gerilimi ayarlama imkanını sunuyor. Bunun yanında frekans ayarlama, dahili baypas ve giriş gücü düzeltme gibi birçok önemli özelliğiyle kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor.

Yönetim, güvenlik ve uygulamada maksimum bütünlük…

Otomatik dahili baypass seçeneği ile serinin tüm ürünleri, aşırı yüklenme durumunda bağlı yükleri şebeke gücüyle besleyebiliyor. Serinin dikkat çeken bir diğer özelliği olan akıllı akü yönetim sistemi ile hassas ve sıcaklık ayarlı şarjlı akü, performansıyla kullanım ömrü ve güvenliği en üst düzeye çıkarıyor. Çalışırken değiştirilebilir akü paketleriyle ise kullanıcılar akü paketlerini değiştirerek ortalama yenileme sürelerini uzatabilme imkanına sahip oluyorlar. Serinin 5 ve 10 kVA modellerinde iki ünite birbirini yedekleyecek şekilde paralel olarak bağlanabilme özelliğine sahip bulunuyor.

Yönetim konusunda kullanıcılara büyük kolaylık sağlayan Smart-UPS On-Line SRC serisi UPS'in ağ üzerinde uzaktan yönetilmesine de imkan tanıyor. Ayrıca, APC StruxureWare™ Manager üzerinden merkezi yönetime de olanak sağlar ve SmartSlot™ Yönetim kartlarıyla UPS yeteneklerini kişiselleştirmenin yolunu açıyor. Böylece durum göstergeleri görsel ekranlar, cihaz ve güç durumunu tercihinize göre yönetebilmenizi sağlıyor. Ürün tercihinize göre LED ve LCD ekranlara sahip bulunan seride bağlanabilirlik özellikleriyse UPS'in seri port üzerinden yönetime de imkan tanıyor. 3 ve 10 kVA arası modellerde bulunan tak ve çalıştır aküler UPS cihazına fazladan çalışma süresi eklerken, beslenen yükler için temiz ve kesintisiz güç sağlamaya devam ediyor.

Erken uyarı ve akü tespit sistemiyle enerjiniz hep tam!

Periyodik akü testi sayesinde değiştirilmesi gereken akünün erkenden tespit edilmesini sağlayan Smart-UPS On-Line SRC serisi, önleyici hata bildirimi özelliğiyle de erken uyarı vererek hatayı önceden size bildirir. Bu sistem akünün yedek güç sağlamak için mevcut olmadığını da aynı şekilde iletme özelliğine sahip bulunuyor. Frekans ve gerilim regulasyonu sistemi ise aküyü kullanmadan frekans ve gerilimde zayıf koşulları iyileştirebiliyor.

Smart-UPS™ On-Line SRC ürün serisi, ani dalgalanmalar, yıldırım ve fırtına gibi olumsuz hava şartlarında oluşacak güç kesintilerine karşı bağlı yükleri koruma özelliğine sahiptir. Daha küçük jeneratörler ve daha az kablo kullanılmasını sağlayarak kurulum maliyeti en aza indirilir. Cold Start özelliğiyle ise akü gücü yeterli olmadığında gerekli elektrik yükünü sağlamaya devam ediyor. Uluslararası standartlara uygun olarak, güvenli bir şekilde çalıştığı test edilen ve onaylanan Smart-UPS On-Line SRC serisi kaliteyi ve güvenliğinizi en üst boyuta taşıyor.


ÖNEMLİ :
 
Yayınlanmakta olan haberin tüm hakları saklıdır.
  Elektrohaber.net hak sahiplerinin yayınlanmakta olan haberlerin kaynak gösterilerek kaldırılma isteği hakkını saklı tutar.
  Elektrohaber'de yayınlanmakta olan haberlerin kaynak belirtilmeden yayınlanması yasaktır. |  Bu haber 4412 defa okunmuştur.

Ürünler  HABERLERİNDEN ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Almera Elektrik Yeni Seri İle Göz Kamaştırıyor

Almera Elektrik Yeni  Seri İle Göz Kamaştırıyor Almera Elektrik İki Yeni Anahtar Priz Serisi İle Göz Kamaştırıyor

Nokia Smart TV

Nokia Smart TV ayın başlarında bir akıllı televizyon üzerinde

Elektriksiz Çamaşır Makinası

Elektriksiz Çamaşır Makinası Pedal ile çalışan kompakt çamaşır makinesi: Yirego Drumi

Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler

Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler Baymak’tan Enerji Tasarrufu Sağlayan Boyler "Termoboyler"

Satmak için sahte yorum yazdırmış

Satmak için sahte yorum yazdırmış Huawei’nin Mate 10 Pro için sahte ürün yorumları yazdırdığı anlaşıldı

Kesintilere karşı Nano UPS!

Kesintilere karşı Nano UPS! Elektrik kesintisine karşı Nano UPS!

Schneider , PowerTag'i tanıttı!

Schneider , PowerTag'i  tanıttı! Schneider Electric, PowerTag'i sektöre tanıttı!

Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Korunma

Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Korunma Karışık Frekanslı Kaçak Akımlarından Güvenli Bir Şekilde Korunma

Legrand hareket sensörleri

Legrand hareket sensörleri Legrand hareket sensörleriyle enerji tasarrufuna büyük katkı sağlıyor
Teknik Adam Teknik Adam
Türkiye'ye elektrik ne zaman geldi?

Diğer videolar

  Sahnenin Üzerinde Çarpıldı
 

Sahnenin Üzerinde Ça

İzlenme:3184

   
  Elektrik kablosu Volkan gibi patladı
 

Elektrik kablosu Vol

İzlenme:3434

   
  İçme Suyu Elektrik Üretecek
 

İçme Suyu Elektrik Ü

İzlenme:3670

   
  Elazığ Yerli Motor
 

Elazığ Yerli Motor

İzlenme:3510

   

Tüm fotoğraflar

  İş kazaları
 

İş kazaları

İzlenme:14362

   
  Tesla
 

Tesla

İzlenme:16070

   
  Hat Emekçileri
 

Hat Emekçileri

İzlenme:23062

   
  Torna kazası
 

Torna kazası

İzlenme:156008