Teknik Haber Platformu
GÜNCEL ELEKTRİK ENERJİ SEKTÖREL TEKNOLOJİ OYUN YAŞAM AKTÜEL
Silinen Dosyaları Geri GetirmeTarih 24 Ocak 2018, 03:45 Editör: Editör Elektrohaber

Silinen Dosyaları Geri Getirme

Akıllı telefon kullanan herkesin başına muhakkak en az bir kez veri kaybı gelmiştir. Fotoğraflarım silindi  nasıl geri getirebilirim diye düşünüyorsanız, bunun için iki yöntem var. Eğer yedekleme yaptıysanız geri yükleme seçeneği ile fotoğraflarınızı kurtarabilirsiniz. Herhangi bir yedekleme yapmadıysanız  veri kurtarma programlarından birinden faydalanmanız gerekmektedir. Bunun için size7-Data Recovery veri kurtarma programını öneriyoruz. Basit bir arayüze sahip olmasının yanında verileri %95’e kadar kurtarma performansına sahip.

 

ANDROID TELEFONLARDA SİLİNEN FOTOĞRAFLARI KURTARMA

Yukarıda bahsettiğimiz 7-Data Recovery programı, telefonunuzdan silinen rehber, fotoğraf, video, gibi birçok dosyayı kurtarabileceğiniz bir kurtarma uygulamasıdır. Kurtarmak istediğiniz verileri bir kaç basit seçenekle geri kurtarabilirsiniz.

Programı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirin. İlk olarak yapmanız gereken, geri kurtarma işlemini başlatmadan önce Hata Ayıklama Modu’nu aktif hale getirin. Bu işlemi yapmazsanız verileri kurtarmanız pek mümkün değil, bu yüzden bu adımı atlatmayın. Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri  > USB Hata Ayıklama Modu bu adımdan etkinleştirin ardından programı başlatın.

Telefonunuzu Usb yoluyla bilgisayara bağlayın ardından, program ekranında bulunan Android Kurtarseçeneğini tıklayın. Bu işlemi yaptığınızda sürücünün cihazı hemen tanımlaması gerekiyor. Tanımlama işleminden sonra “Sonraki” seçeneğini tıklayın.

Bu işlemin ardından program telefonunuzu detaylı bir taramaya tâbi tutacak ve bu işlem bittiğinde klasörleri listeleyecek. Geri yüklemek istediğiniz klasörlerin yanında bulunan kutucuk işaretini seçerek kaydet butonuyla işleme devam edin. Kaydet butonuna bastıktan sonra geri yüklenecek dosyaların nereye kaydedileceğini seçin ve arından ‘OK’  butonuna basarak telefon veri kurtarma işlemini başlatın. İşlemin be kadar süreceği, kurtarmak istediğiniz dosyaların boyutuna göre değişmektedir.

iPHONE TELEFONLARDA SİLİNEN FOTOĞRAFLARI KURTARMA

iOS yazılımını kullanan telefonlarda yukarıdakinin aksine farklı bir program kullanacağız. iPhone cihazınızda sildiğiniz veya kaybettiğiniz dosyalarınızı kurtarmak için Leawo iPhone Data Recoveryprogramını tercih edebilirsiniz. Bu program sayesinde ücretsiz olarak, silinen dosyaları, resimleri ve videoları başarılı bir şekilde geri kurtarabilirsiniz.
ÖNEMLİ :
 
Yayınlanmakta olan haberin tüm hakları saklıdır.
  Elektrohaber.net hak sahiplerinin yayınlanmakta olan haberlerin kaynak gösterilerek kaldırılma isteği hakkını saklı tutar.
  Elektrohaber'de yayınlanmakta olan haberlerin kaynak belirtilmeden yayınlanması yasaktır. |  Bu haber 1886 defa okunmuştur.

Uygulama ve Çözümler  HABERLERİNDEN ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

Facebook hesabı nasıl silinir?

Facebook hesabı nasıl silinir? Facebook hesabı nasıl silinir? Facebook hesap kapatma ve hesap silme sayfası…

Son görünme nasıl kapatılır?

Son görünme nasıl kapatılır? WhatsApp’da son görünme nasıl kapatılır?

Batarya Süresi Nasıl Uzatılır?

Batarya Süresi Nasıl Uzatılır? Telefonun Batarya Süresi Nasıl Uzatılır?

Telefona Root Nasıl Atılır?

Telefona Root Nasıl Atılır? Telefona Root Nasıl Atılır?

Diğer videolar

  Sahnenin Üzerinde Çarpıldı
 

Sahnenin Üzerinde Ça

İzlenme:1726

   
  Elektrik kablosu Volkan gibi patladı
 

Elektrik kablosu Vol

İzlenme:1834

   
  İçme Suyu Elektrik Üretecek
 

İçme Suyu Elektrik Ü

İzlenme:2132

   
  Elazığ Yerli Motor
 

Elazığ Yerli Motor

İzlenme:2200

   

Tüm fotoğraflar

  İş kazaları
 

İş kazaları

İzlenme:12712

   
  Tesla
 

Tesla

İzlenme:14442

   
  Hat Emekçileri
 

Hat Emekçileri

İzlenme:20906

   
  Torna kazası
 

Torna kazası

İzlenme:144226