Teknik Haber Platformu
GÜNCEL ELEKTRİK ENERJİ SEKTÖREL TEKNOLOJİ OYUN YAŞAM AKTÜEL
AKSA,TÜRK TELEKOM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİTarih 20 Mart 2018, 23:43 Editör: Editör Elektrohaber

AKSA,TÜRK TELEKOM GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ

Aksa Elektrik ile Türk Telekom arasında iş birliği anlaşması imzalandı. Aksa Elektrik abonelerini birbirinden avantajlı fırsatlarla buluşturacak bu iş birliği kapsamında müşteriler, Türk Telekom internet aboneliğini kolay ve zahmetsizce yapabilecek. Anlaşma, Aksa Elektrik abonelerine pek çok avantaj sunarken, serbest tüketici olarak nitelendirilen müşteriler ise ayda 75 TL'nin üzerinde elektrik tüketmeleri halinde, Aksa Elektrik ve Türk Telekom'un ortaklaşa hayata geçireceği özel kampanyalardan, hizmet ve ürünlerden faydalanabilecek.

 

Tüm Türkiye'de 2,1 milyon üzerinde aboneye hizmet veren Aksa Elektrik Ticaret ve Satış Genel Müdürü Murat Kirazlı imza töreninde şunları söyledi: "Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan enerji ve telekom alanlarında hizmet veren iki dev şirket bu iş birliği kapsamında güçlerini birleştirdi. Bu anlaşma, Aksa Elektrik olarak müşterilerimize en iyi hizmeti götürebilmemiz için büyük bir fırsat oldu. Rekabet koşullarının her geçen gün tüketicilerimiz lehine değiştiği günümüzde, onların ihtiyaçlarını karşılamak, taleplerine cevap verecek en avantajlı hizmetleri onlara bir arada sunabilmekten geçiyor. Müşterilerimizin Aksa Elektrik satış noktalarında faydalanabileceği bu iş birliğinin her iki taraf için de güzel işlere vesile olmasını diliyor, bu ve bunun gibi ortak projelerin devamının gelmesini temenni ediyoruz.''

 

Toplam 41,7 milyon abone ile Türkiye'nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom'un CEO'su Dr. Paul Doany, Türkiye'de internet penetrasyonunun yüzde 50'lerde, Avrupa'da ise yüzde 70 seviyelerinde olduğunu hatırlatarak Aksa Elektrik ile olan iş birliği hakkında şu açıklamalarda bulundu: "Türk Telekom olarak ana hedeflerimiz arasında Türkiye'deki internet penetrasyonunu artırmak ve de ülkemizin her noktasında internet kullanımının eşit seviyelerde olmasını sağlamak yer alıyor. Ancak bu sayede, Türkiye için sürdürülebilir bir kalkınma yaratabilir; ülkemizi geleceğe bağlayarak dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasında yer almasını sağlayabiliriz. Bu hedef ve bilinçle, Sayın Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Ahmet Arslan'ın Mart ayında Kars'ta başlatmış olduğu "İnternetsiz Ev Kalmasın" seferberliğine ilk yanıt veren şirket olduk. Evde internetin yaygınlaşması amacıyla 4 Mbps'ye kadar Limitsiz 20 GB internet paketini vatandaşlarımıza oldukça erişilebilir fiyatlarla sadece 14,90 TL'ye sunduk. Ayrıca, toptancı şapkamızla bu paketi diğer internet servis sağlayıcı şirketlere hiçbir kâr koymadan sunduk ki onlar da müşterilerine benzer fiyatta önerebilsinler. Ek olarak, Türk Telekom'un nesnelerin interneti (IoT) alanında en önemli değer yaratabileceği alanlardan birini enerji sektörü olarak görüyoruz ve Aksa Elektrik ile imzaladığımız bu iş birliği sayesinde önümüzdeki on yılda talep ve arz arasında olabilecek dengesizlikleri ortadan kaldırma anlamında önemli sinerjiler ve fırsatlar yakalayacağımızı düşünüyoruz. Aksa Elektrik ile daha fazla tüketiciyi internet dünyasının nimetleri ile buluşturmak amacıyla iş birliğine gitmekten ve tek noktadan tüketicilerin en temel ihtiyaçlarından olan elektrik ve internet ürünlerini sunabilmekten büyük heyecan duyuyoruz. İleride tüketicilerin faydasına ve de ülkemizin kalkınmasına yol açacak yeni iş birlikleri yapmaya devam edeceğiz."

 

Satışlar başladı

 

Aksa Elektrik ve Türk Telekom ortaklığında hayata geçen iş birliği kapsamında Aksa Elektrik satış noktalarında Türk Telekom'un internet paketlerinin satışı başladı. Türk Telekom'un 14,90 TL'lik 4 Mbps'ye kadar limitsiz 20 GB internet paketi başta olmak üzere kampanyalı ve kampanyasız internet ürünleri aboneler tarafından ilgi görüyor.
ÖNEMLİ :
 
Yayınlanmakta olan haberin tüm hakları saklıdır.
  Elektrohaber.net hak sahiplerinin yayınlanmakta olan haberlerin kaynak gösterilerek kaldırılma isteği hakkını saklı tutar.
  Elektrohaber'de yayınlanmakta olan haberlerin kaynak belirtilmeden yayınlanması yasaktır. |  Bu haber 1802 defa okunmuştur.

Firmalar  HABERLERİNDEN ÖNE ÇIKAN BAŞLIKLAR

AEDAŞ, BEDAŞ ve ÇEDAŞ'tan sağlık kurumlarına özel hızlı hat

AEDAŞ, BEDAŞ ve ÇEDAŞ'tan sağlık kurumlarına özel hızlı hat Akdeniz Elektrik Dağıtım A.Ş. (AEDAŞ),Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. BEDAŞ) ve Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. (ÇEDA...

AYEDAŞ'tan bu yıl dev yatırım

AYEDAŞ'tan bu yıl dev yatırım AYEDAŞ bu yıl 230 milyar lira şebeke yatırımı yapacak

‘Bosch Termoteknik'e yeni Satış Genel Müdürü

‘Bosch Termoteknik'e yeni Satış Genel Müdürü ‘Bosch Termoteknik Türkiye’nin Satış Genel Müdürü ‘Kıvanç Arman’ Oldu

Zorlu Enerji’nin Dönem Zararında Artış

Zorlu Enerji’nin Dönem Zararında Artış Zorlu Enerji Elektrik Üretim A.Ş. (ZOREN), 2019 yılının ilk dokuz ayına ait finansal sonuçlarını açıkladı.

Aksa Enerji, 9 Ayda Net Karı

Aksa Enerji, 9 Ayda Net Karı Aksa Enerji, 9 Ayda 350 Milyon Net Kar Elde Etti

Enerjisa Enerji ve TOBB ETÜ Anlaşması

Enerjisa Enerji ve TOBB ETÜ Anlaşması Enerjisa Enerji ve TOBB ETÜ Hastanesi arasında enerji tasarrufunda örnek anlaşma

Aksa'dan denizcilik sektörüne enerji

Aksa'dan denizcilik sektörüne enerji Aksa, denizcilik sektörüne enerji veriyor

Musk’tan yeni girişim

Musk’tan yeni girişim Teknoloji şirketi Tesla’nın İcra Kurulu Başkanı Elon Musk

İşaret dilinde de hizmet dönemi

İşaret dilinde de hizmet dönemi TOTAL istasyonlarında işaret dilinde de hizmet dönemi

Diğer videolar

  Sahnenin Üzerinde Çarpıldı
 

Sahnenin Üzerinde Ça

İzlenme:1728

   
  Elektrik kablosu Volkan gibi patladı
 

Elektrik kablosu Vol

İzlenme:1834

   
  İçme Suyu Elektrik Üretecek
 

İçme Suyu Elektrik Ü

İzlenme:2134

   
  Elazığ Yerli Motor
 

Elazığ Yerli Motor

İzlenme:2200

   

Tüm fotoğraflar

  İş kazaları
 

İş kazaları

İzlenme:12712

   
  Tesla
 

Tesla

İzlenme:14442

   
  Hat Emekçileri
 

Hat Emekçileri

İzlenme:20906

   
  Torna kazası
 

Torna kazası

İzlenme:144230